Home / Futboll / Europë / Bundesliga / Julian Draxler në radarin e Manchester United
Julian Draxler - mesfushori Gjermanise & Wolfsburgut
Julian Draxler - mesfushori Gjermanise & Wolfsburgut

Julian Draxler në radarin e Manchester United

Trajneri Jose Mourinho është duke vëzhguar mesfushorin e Wolfsburg-ut dhe kombetares gjermane, Julian Draxler.

Duke ju referuar burimeve të medias gjermane BILD, mesfushori Julian Draxler i cili iu bashkua Wolfsburg-ut verën e kaluar, është i gatshem për të lënë Volkswagen Arena, edhe pse ai aktualisht ka një kontratë pesë-vjeçare me klubin gjerman.

Dhe kjo thuhet se ka alarmuar bosin e ri të Manchester United – Mourinho, i cili mendohet të jetë i prirur për forcimin e krahëve në mesfushën e skuadrës se tij.

Check Also

29-qeshor-10spec-merkato

Përshpëritjet në Merkaton e Futbollit, për datën 29 Qeshor

Leave a Reply

Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Motor Racing League plugin by Ian Haycox