Home / Futboll / Merkato Futbollit / Interi në negociata për blerjen e Bastian Schweinsteiger
Bastian-Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger

Interi në negociata për blerjen e Bastian Schweinsteiger

Pas interesimit për Yaya Toure, Interi vazhdon përpjekjet për përforcimin e mesfushës së saj për sezonin e ardhshëm dhe i ka sytë nga mesfushori gjerman Bastian Schweinsteiger i Manchester United, i cili nuk duket i prefshire në planet e trajnerit Jose Mourinho që sapo ka marrë kontrollin e “djajve të kuq”.

Sipas anglezes Daily Mirror, kontaktet dhe tratativat me lojtarin dhe agjentin e tij tashmë kanë filluar.

Check Also

A do ti refuzoje Ibra milionat e Kines per Jose Mourinho-n?

C’fare do të ofronte Zlatan Ibrahimovic tek Mancheter United!

Mediat angleze raportojnë se Zlatan Ibrahimovic ka arritur marrëveshjen me Manchester United për kalimin e …

Leave a Reply

Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Motor Racing League plugin by Ian Haycox