Home / Futboll / Merkato Futbollit / Yaya Toure më afer Interit
yaya

Yaya Toure më afer Interit

Edhe pse ditëve të fundit janë humbur paksa zërat që e lidhin Yaya Toure me një kalim tek Interi, prap se prap situata nuk është stopuar.

876052_heroaMesfushori qëndrës mbetet në listën e dëshirave të para të trajnerit Roberto Mancini dhe tashmë egziston një marreveshje me lojtarin për një kontrat tre vjeqare me nga 5 milion Euro në sezon.Tani mbetet të realizohet mundesia e largimit të Toure nga Manchester City me parametra zero-shkruan La Gazetta dello Sport.

Check Also

A do ti refuzoje Ibra milionat e Kines per Jose Mourinho-n?

C’fare do të ofronte Zlatan Ibrahimovic tek Mancheter United!

Mediat angleze raportojnë se Zlatan Ibrahimovic ka arritur marrëveshjen me Manchester United për kalimin e …

Leave a Reply

Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Motor Racing League plugin by Ian Haycox