Home / Futboll / Europë / Pogba tashme nje Galaktik
Pogba

Pogba tashme nje Galaktik

Bepe Marotta ka udhetuar drejt Spanjes per te diskutuar rreth shitjes se francezit Poul Pogba. Nje marrveshje qe pritet ti kaloj 100 miljon eurot. Kjo eshte bomba qe ka leshuar El Mundo Deportovio, e cila nder te tjera hekson arritjen e nje marrveshje ku, pervec parave Real Madrit ka menduar ti ofroj edhe njerin midis Tonny Kroos apo Alvaro Morata, ku i preferuari Allegrit mendohet te jete gjermani.

Allegri ka kohe qe kerkon prej kohesh nje Pirlo dhe gjermani eshte ai qe mund ti afrohet me se shumti.

Persa i perket Alvaro Morates, Premier Liga mendohet te jete destinacioni i ardhshem, Reali mendon ta riblej e me pas ta shec me cmimin me te mire te mundshem ne Angli.

Check Also

A do ti refuzoje Ibra milionat e Kines per Jose Mourinho-n?

C’fare do të ofronte Zlatan Ibrahimovic tek Mancheter United!

Mediat angleze raportojnë se Zlatan Ibrahimovic ka arritur marrëveshjen me Manchester United për kalimin e …

Leave a Reply

Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Motor Racing League plugin by Ian Haycox