Home / Futboll / Arlind Ajeti në radarin e disa klubeve europiane
Arlind Ajeti : Shqiperi 1 - 0 Rumani
Arlind Ajeti : Shqiperi 1 - 0 Rumani

Arlind Ajeti në radarin e disa klubeve europiane

Arlind Ajeti, kontrata e të cilit me klubin e tij aktual Frosinone skadon me 1 Korrik, ka terhequr vëmëndjen e disa skuadrave evropiane.

Falë paraqitjes së tij shumë të mirë me Kombëtaren shqiptare, disa klube kanë filluar kontaktet me agjentit e futbollistit shqiptar.

Interesimit te Lazios dhe Torinos i është bashkuar edhe gjiganti turk, Fenerbahce.

Gjithashtu flitet dhe për skuadrën e Memushajt, Peskara, si edhe disa skuadra nga liga të tjera evropiane.

Check Also

Lionel Messi tërhiqet nga Kombëtarja, pas një tjetër disfate në finalen e Copa America

Pele: Lionel Messi duhet të rikonsiderojë tërheqjen nga perfaqesuesja e Argjentinës

Pele i ka kërkuar Lionel Messit të rishqyrtojë vendimin e tij per tu terhequr nga …

Leave a Reply

Powered by Maç Sonuçları & Canlı Skor Mobil

Motor Racing League plugin by Ian Haycox